У Запоріжжі продовжують аналізувати вартість реконструкції Правобережного пляжу в Запоріжжі, на яку місцева влада списала 55 мільйонів гривень. Ми свідомо пишемо слово “списала”, бо ж про реальні витрати будемо говорити тільки після повного і детального аналізу.

Мешканці Запоріжжя охоче експлуатують пляж, але погоджуються – 55 мільйонів він аж ніяк не коштує. Якість матеріалів поганенька, а роботи виконані геть паскудно. Варто глянути хоча б на тротуарну плитку, яку поклали зверху на пісок, навіть не розрівнявши поверхні. Після дощів вона почала розсуватися і вже наступного року запоріжці, ймовірно, будуть ходити не по доріжці, а по піску.

Запорізький бізнесмен, який багато років займається будівництвом, стверджує – роботи виконані за завищеною в декілька разів вартістю. Сьогодні Валерій Прозапас пише про вартість вивозу сміття, яка на його думку є необгрунтованою. Бізнесмен пише, як про саму суму, яку витратили на вивіз, так і про кількість сміття. Кількість наявного сміття також ставить під сумнів.

ття,

Якщо вірити документам – то з пляжу було вивезено 5 тисяч 484 тонн сміття.

Це 91 залізничний вагон. Буде цікаво пошукати підтвердження такого об’єму, хоть поржем (тм)

Хоча і ціна за вивоз тони збільшена в два рази від ціни на ринку, місцеві возять за 95,00 гривень тонна без ПДВ, “хозяйствєннікі” ж по 202,00 гривні – це не приховати, на відміну від об’єму.

Найближчим часом ми опублікуємо повний аналіз вартості витрат  грошей запоріжців на цей об’єкт.