Кілька годин тому в центрі Токмака побили двох місцевих патріотів та учасників АТО. На чоловіків накинулися шість агресивних тітушок, серед яких був чинний депутат Токмацької міської ради Сергій Капінус від політичної партії “Опозиційний блок”, пише Форпост.

Один з постраждалих – голова організації учасників АТО та ветеран АТО Геннадій Баздир. Чоловіка забрала швидка допомога, він сильно побитий. Обидва постраждалих – члени політичної партії “Європейська Солідарність”.

Зараз на місці працює поліція, опитують свідків, як виявилося, майже десяток людей бачили як усе відбувалося, побратими постраждалих приїхали на місце подій також майже одразу.

Незважаючи на те, що виборчий процес, згідно із рішенням ЦВК має розпочатися з 5 вересня, у Токмаку вже більше ніж тиждень тому розгорнула агітацію партія “Опозиціна платформа “За життя”. Оскільки поліця не проявляє зацікавленості до наметів, місцеві атовці тиждень тому вказали правоохоронцям на порушення, викликавши їх на місце розташування намету. Палатку поліція змусила прибрати, але в місті ще залишилося таких дві, одна з них в центрі Токмака, одразу навпроти ринку. Сьогодні хлопці, за словами їхніх побратимів, хотіли зробити те саме, але не встигли вони наблизитися до локації, як на них налетіло шестеро чоловіків.

“Хлопці навіть не дійшли до намету, як на них накинулися агресивні люди. На двох атовців налетіли шестеро чоловіків, кинули їх на землю та почали сильно бити ногами. Обидва серйозно постраждали, одного забрала швидка. Усе це відбувалося на очах в більш ніж десятка людей, тож свідків достатньо, щоб довести провину”- розповідає активіст та голова Токмацького осередку політичної партії “Європейська Солідарність”  Вадим Лукаш, він оперативно прибув на місце нападу і встиг поспілкуватися зі свідками та постраждалими.

Вадим Лукаш також повідомив, що були очевидці, які фікусували на відео момент агресії та нападу були змушеними віддати гаджети до поліції, щоб ті вийняли доказові матеріали.

Як зазначалося раніше, серед нападників був відомий у Токмаку українофоб Сергій Капінус. Зараз є депутатом від “Опозиційного блоку”, також зараз він кидається захищати палатки від ще більш українофобської партії – “Опозиціна платформа “За життя”.

У мережах про Сергія Капінуса є чимало, зокрема повідомляється, щоб він активно підтримував “Л-ДНР”, у місті його так і називають – сепаратистом. Окрім цього, кілька років тому він потрапив у скандал через жорстоке вбивство тварин.

Ось ці відео журналістам потрапили в поле зору.

 

За словами Вадима Лукаша поліція не має жодних претензій до бійців АТО і налаштована розслідувати справу чесно.