Жахлива пожежа трапилася в Обласній інфекційній лікарні Запоріжжя. Близько півночі там спалахнув перший поверх, де розташована реацімація для хворих з Covid-19. Нещодавно там проводили роботи з встановлення додаткових кисневих установок. За попередньою інформацією загоряння виникло в одній із палат реанімаційного відділення.

Внаслідок пожежі загинуло 3 пацієнтів та 27-річна лікарка. Решта людей рятувальникам вдалося винести з полум’я.

У пресслужбі ДСНС Запорізької області розказали про ртувальну операцію та поділилися відео з місця події.

Ліквідація надзвичайної події відбувалася одночасно у двох напрямках: порятунок людей та гасіння пожежі на площі 20 кв.м. Так, в осередку небезпеки перебували 12 людей.

Під час пошуково-рятувальних робіт вогнеборці виявили тіла 4 людей, з яких – 1 медичний працівник. Бійці ДСНС врятували з осередку небезпеки 8 осіб, яких транспортували в інші лікарні.

О 00:09 рятувальники локалізували пожежу, а о 00:19 – ліквідували.

Медиками на території лікарні організовано окремий пост дезінфекції, де особовий склад проходить обробку.

Роботи по ліквідації наслідків очолив губернатор області Олександр Старух. На місці працювали оперативні групи на чолі з керівниками обласних Прокуратури, СБУ, ГУ НП та ГУ ДСНС.

https://www.youtube.com/watch?v=8RAtsNy7TR8&feature=emb_title

Причина пожежі встановлюється. За фактом події відповідними органами ведеться розслідування. Від ГУ ДСНС залучалося 16 одиниць техніки, 60 рятувальників.