Пройшло тільки 4 місяці, як сквер “Піонерів” відкрили після реконструкції, а бетонна чаша уже сипеться та розпадається.

Світлинами у соціальних мережах діляться запоріжці й обурюються – оригінальну чашу повністю демонтували, натомість поставили ймовірно браковану, або ж просто неякісну.

Уважні запоріжці також підмітили, що фірма, яка виграла тендер з реконтструкції на понад 22 мільйони гривень аж надто часто отримує тендери, але роботи якісно не виконує. Міський голова Запоріжжя квапився відкрити сквер  до виборів, ймовірно щоб заробити додаткових бонусів. Бонуси зрештою зароблені, але цим все й обмежується.

Перед виборами, овсени 2020 року в Запоріжжі пафосно відкрили реконструйований сквер Піонерів загальною вартістю понад 22 млн. гривень. В процесі намагалися відновити зону фонтану з “Дружбою юності”, який було переформатовано в клумбу, а самі фігури роботи скульптора М.Худаса були спотворені. Лише через 4 місяці після здачі об’єкта в експлуатацію нова чаша виглядає ось так. Фотофакт справа. Зліва оригінал, який був повністю демонтований. Замовник робіт – Олександрівська райадміністрація. Підрядник – ТОВ “Статусбудінжінірінг”, якому в Запоріжжі щастить отримувати підряди один за одним. Здивовані або не дуже? .. Об’єкт на гарантії протягом 24 місяців,  так що повинні відремонтувати,своїм коштом – пише запоріжець Артем Бородін.

У колажі використано фото від 21.02.2021 новинного ресурсу “Zabor”.