У понеділок, 15 березня, об 11:00 мешканці Запоріжжя збираються до центрального офісу ПАТ “Запоріжгаз”.

Про збір на вулиці Заводська, 7 оголосили у соціальних мережах. Зокрема першочергово з’явився заклик на Фейсбук сторінці групи ГО ОПГ Кош.

Допис з’явився 2 години тому і вже має 71 поширення. У повідомленні зазначено, що співробітники “Запоріжгазу” відключають газопостачання попри заборони це робити, займаються вимаганням, без повідомлення та права пробираються на приватні території, руйнують там майно та завдають шкоди домашнім тваринам.
Варто сказати, стосунки запоріжців з ПАТ “Запоріжгаз” не склалися з самого початку, містяни часто жаліються на протиправні дії з боку співробітників компанії. Компанія є монополістом, тож все, що пов’язано із газопостачанням: перевірка лічильників, їх виробництво, і т. п. все зав’язано на ПАТ “Запоріжгаз”, а тому є велике поле для маніпуляцій.
Допис мовою оригіналу:
❗СРОЧНО❗
❗МАКСИМАЛЬНЫЙ ❗ ❗РЕПОСТ❗МАКСИМАЛЬНЫЙ СБОР❗ПОРА НАКАЗАТЬ ПРЕСТУПНИКОВ❗
15.03.2021. 11:00. Ул. Заводская 7.
Дорогие друзья, в связи с участившимися случаями преступной деятельности Запорожгаза и Запорожгазсбыта, отключениями от газоснабжения, вопреки действующему законодательству и КОНституции Украины, фактами вымогательства, проникновение в частные домовладения, издевательство над детьми, издевательство над собаками, из осознанной порчи имущества территориальных общин, фальсификации поверок приборов учёта, фактически терроризма и сепаратизма (так как они, посредством оффшоров, финансируют иностранные государства) и отсутствием правоустанавливающих документов и актов приёма-передачи на баланс Запорожгаза и Запорожгазсбыта ГТС (трубопроводов) назрела необходимость нанести визит к директорату и службе безопасности этих преступников-газовщиков. ❗ПРИШЛА ПОРА ОТВЕЧАТЬ ЗА ПРЕСТУПЛЕНИЯ ПРОТИВ НАРОДА❗