На Херсонщині, у вуличному туалеті сьогодні виявили мертве новонароджене немовля. Хлопчик народився на 33 тижні вагітності, мертвим.

Трапилося це у м. Гола Пристань Скадовського району. Його мати одружена, вже має 2 дітей, з третім на облік не ставала й зараз переконує поліцію, що не здогадувалася про вагітність.

Про випадок розповіли в ГУ НП Херсонської області.

Сьогодні в поліцію надійшло повідомлення від медичної сестри. Вона розповіла, що у гінекологічне відділення лікарні м.Гола Пристань госпіталізовано 41-річну жінку з кровотечею. Її  оглянули лікарі і встановили, що вона була вагітною, термін приблизно 33 тижні. Однак на обліку в жіночій консультації вона не перебувала і дитини при неї не було виявлено.

Слідчо-оперативна група виїхала за місцем проживання породіллі в одне з сіл Скадовського району. У вуличному туалеті поліцейські виявили тіло новонародженого хлопчика. Одразу було відкрите кримінальне провадження за ст.117 «Умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини» Кримінального кодексу України.

Тіло хлопчика направили на судово-медичну експертизу, згідно з висновками якої дитина народилася мертвою. Сама породілля нині перебуває в лікарні. Відомо, що жінка має чоловіка та двох дітей. З її слів, вона нібито не здогадувалася про вагітність. Інші обставини події вона відмовилася пояснювати.

Читайте також: У поліції назвали можливий мотив вбивства Марії Борисової на Херсонщині