Заступник голови Офісу Президента України Кирило Тимошенко розказав про плани на будівництво та реставрацію низки об’єктів по всій Україні. До переліку потрапив й о. Хортиця.

За словами пана Кирила за програмою «Велика реставрація» вже почалося масштабне оновлення інфраструктури острова Хортиця.

Таку інформацію озвучив Кирило Тиммошенко під час форуму “Україна 30. Культура. Медіа. Туризм”, він власне і є координатором проєкту “Велика реставрація”.

“На острові Хортиця багато потрібно робити. Це фактично магніт України. У нас там великі плани, і в цьому році багато чого буде зроблено – оновимо парк, зробимо логістику в парку, спортивні об’єкти, музеї. І, до того ж, там проходить міст – Запорізький, який вже будували 15 років і ніяк не могли побудувати. Ми закінчимо його в цьому році”, – сказав Тимошенко.

Зараз, за ​​даними Тимошенка, на Хортиці вже йде будівництво музею для експонування човнів-чайок, як тих, що вже підняті з дна Дніпра, так і для тих, які ще належить підняти.

“Оновлення інфраструктури острова є окремим великим проєктом в рамках програми “Велике будівництво”, – уточнив заступник голови Офісу Президента.

За його словами, масштабні будівельні та реставраційні роботи в рамках «Великої реставрації» на багатьох об’єктах по всій Україні мають розпочатися вже протягом найближчих місяця-двох.