Сьогодні, 15 березня, депутат  Запорізької обласної ради розповів про напад на свого двоюрідного брата. Журналісти «RegionNews» звернулися за коментарем до чоловіка.

Він розповів, що вчора ввечері в селищі Приазовське Мелітопольського району двоє молодиків спортивної статури побили його двоюрідного брата. Постраждалий отримав удари в обличчя і живіт, невідомі били навіть ногами.

Так, думаю це пов’язане зі мною. На мене, в період з 14 лютого по 1 березня, сталося три напади… два – на мою приймальню і 1 березня особисто на мене. Проходить два тижні, нікого не знайшли. Б’ють брата зі словами «привет от брата». Я у такі збіги не вірю, – розповідає нашим журналістам депутат.

Ми поцікавилися чи було звернення до поліції? У відповідь Дмитро Майстро нам підвердив інформацію: «Брат звернувся до місцевого відділку поліції». Чекаємо коментарів від правоохоронних органів.

Нагадаємо, 1 березня побили Дмитра Майстра на вулиці Шкільній у Запоріжжі. Нападників було четверо. Постраждалого доставили до лікарні.

Оновлення. Як повідомляє пресслужба поліції, напад стався 15 березня о пів на першу. На одній з вулиць смт. Приазовське двоє невідомих завдали ударів у груди та обличчя постраждалому. Відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) ККУ. Судова-медична експертиза встановить ступінь тяжкості отриманих тілесних ушкоджень. Встановлюються всі обставини.

На головній – фотоілюстрація