Під час брифінгу міський голова Києва Віталій Кличко розказав про ситуацію з поширенням коронавірусу в столиці.

Він відзначив, що ситуація дуже серйозна, вперше за весь час пандемії так багато госпіталізованих до лікарень Києва, та людей, що перебувають у важких станах на підтримці ШВЛ. Таких пацієнтів удвічі більше, ніж було в січні 2021 року. Летальність від вірусного захворювання збільшилася в півтора рази. Кисневої підтримки потребують сьогодні 90% від всіх госпіталізованих пацієнтів. У січні заповненість ліжок у Києві була 30%, зараз же понад 70%.  Також міський голова відзначив, що важко хворіти стали більше молодих киян.

Кличко вчора ввечері навідався до Міської клінічної лікарні №4, яка приймає людей з Covid-19 і є опорною. Там він спілкувався з медиками, які без перебільшення кажуть про антирекордну ситуацію в медзакладі по всіх параметрах. Під час брифінгу Кличко показав відео, як спілкувався з лікарями.

Нагадаємо, за минулу добу в столиці виявили 1210 хворих на коронавірус. Померли 24 людини.

Серед тих, хто захворіли: 691 жінка віком від 18 до 93 років і 28 дівчаток від одного до 17 років. А також 462 чоловіки віком від 18 до 93 років і 29 хлопчиків від одного до 17 років. Захворіли, зокрема, 28 медиків. Померли 24 людини

До лікарень столиці минулої доби госпіталізували 129 пацієнтів. А також — 424 хворих з підозрою на коронавірус. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів.