Війна мешканців Запоріжжя та ПАТ “Запоріжгаз” продовжується. З останньою провели бесіду в ОДА, після того, як отримали понад 800 скарг. Та чи буде конструктив після цього – питання сумнівне.

На скарги споживачів газу стосовно несанкціонованого проникнення газовиків у помешкання в компанії відповіли, що надалі будуть дотримуватися закону, у вданому питанні. Про це журналістам телеканалу ТВ-5 розповіла директорка Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької облдержадміністрації Марина Барановська.

“Керівництвом облдержадміністрації було поставлене питання до “Запоріжгаз” щодо несанкціоновано потрапляння до приватних будинків і таке інше (ймовірно малося на увазі обрізання газової труби та побиття собак у господарстві – ред.). Керівництво “Запоріжгазу” нас запевнило що надалі працівники компанії будуть дотримуватися правил поведінки, які їм регламентовані, незаконних дій спричиняти не будуть” – сказала Марина Барановська.

Говорили в стінах ОДА й про відключення споживачів від газопостачання, яке є забороненим у час карантину. На це у газовій компанії відповіли, що відключать лише ті помешкання, у яких низький рівень тиску, до розв’язання проблеми. Споживачі, варто сказати, говорять про умисне відключення начебто за борги.

Фото – Суспільне