Десять об’єктів колишнього санаторію “Великий Луг” найближчим часом повинні перейти до власності громади Запоріжжя, повідомляється на сайті ЗОДА.

Вчора з цього приводу відбулася нарада в Запорізькій ОДА. Основна тема обговорення – оформлення права власності на 10 об’єктів вул. Ленській у Запоріжжі. Позиція обласної влади, за словами Олександра Старуха  – цінні рекреаційні землі мають служити запорізькій громаді.

– Позавчора ми нарешті завершили всі процедури прийняття майна на баланс, я підписав відповідне розпорядження. Ми повинні раціонально розпорядитися будівлями, вберегти їх від занепаду та розграбування, як це, на жаль,сталося із деякими іншими комунальними об’єктами, – сказав Старух.

На Великому Лузі найчистіше повітря у Запоріжжі, поруч великий сосновий бор та Дніпро. На думку представників громадськості, це місце найкраще підійде для лікування та реабілітації дітей із особливими потребами. На роботі з ними спеціалізується Хортицька національна академія – один із найкращих вузів України у сфері навчання та реабілітації осіб із інвалідністю. Висококваліфікований професорсько-викладацький склад, сучасні освітні методики, активна участь у престижних міжнародних програмах дають змогу особливим хлопцям та дівчатами отримати якісну освіту та досягти успіху у житті. Також у своєму приміщенні, після зняття карантинних обмежень, відновить повноцінну роботу госпіталь для ветеранів війни.

Водночас фахівці активно опрацьовують різні варіанти передачі комплексу будівель до спільної власності територіальних громад області, із ретельним дотриманням всіх вимог закону.

Читайте також: Сесію міської ради Запоріжжя, яку перервали через “замінування” продовжать 14 квітня