Закон «Про затвердження Правил безпеки системи газопостачання» можна було обійти, якщо «підмазати» правильній людині в структурному підрозділі ВАТ «Запоріжгазу».

Правоохоронцям вдалося встановити, що посадові особи зловживали положенням в особистих цілях. За «грошову винагороду» дозволяли переплановувати вуличний газопровід без внесення змін до експлуатаційного паспорта від мешканців населених пунктів, повідомляється на сайті облпрокуратури Запорізької області. Певно, не потрібно пояснювати наскільки це небезпечно.

Під час отримання хабаря в розмірі 15 тис. грн в порядку ст. 208 КПК України було затримано керівника служби експлуатації та ремонтів зазначеного управління ВАТ «Запоріжгазу». Йому повідомили про підозру, вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування здійснюється слідчими слідчого відділення Василівського районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області за оперативного супроводу працівників управляння стратегічних розслідувань у Запорізькій області ДСР Національної поліції.

Наразі перевіряється причетність до злочину іншої особи.

Фото з сайту Запорізької обласної прокуратури