Через похолодання в Запоріжжі вирішили продовжити опалювальний сезон на  5 днів.

Постачання тепла повинні були припинити 7 та 8 квітня, строки змістили, як мінімум до 11 квітня опалення в Запоріжжі не відключать. Далі буде прийнято рішення про строки припинення теплопостачання.

Про це сповістили на сайті міської ради.

За інформацією, яку надав Запорізький обласний центр гідрометереології та виклав у відповідному листі від 6.04.2021 р., протягом найближчих п’яти діб (з 7 до 11 квітня) середньодобова температура повітря у  Запоріжжі не перевищуватиме плюс 8°С.

Зазначимо, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії», опалювальний період має бути завершеним, коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує + 8°С.

З метою недопущення зростання захворювання гострими респіраторними вірусними інфекціями та грипом, наслідком чого може стати різке погіршення епідеміологічної ситуації в місті, рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради про закінчення опалювального сезону скасоване.