Сьогодні, 21 квітня, стало відомо, що уряд подовжив карантин до 30 червня. Про це на своєму Телеграм-каналі повідомив, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За його словами, це стосується насамперед органів держаної та місцевої влади, які мають бути готові до погіршення ситуації пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби. Особливо після Великодніх свят. Чи знімуть хоча б частину карантинних обмежень, повідомлять трохи пізніше.

 Уряд продовжує до 30 червня режим надзвичайної ситуації.

 Що це означає?
Надзвичайна ситуація насамперед стосується органів державної влади та їх постійної готовності щодо протидії пандемії. Водночас це ще одне нагадування всім українцям, що ми маємо залишатися обачними та обережними. Адже від цього залежить здоров’я та життя наших близьких.

☝️ Особливо таку обачність та свідоме ставлення ми маємо показати в період травневих свят та Великодня. У ці дні ми закликаємо людей залишатися вдома.

Масові скупчення людей на Великдень можуть призвести до нової хвилі захворюваності. Лише наша обережність, дотримання протиепідемічних правил та вакцинація зможуть зупинити вірус.

Нагадаємо, Запоріжжя та область знову потрапили до п’ятірки регіонів з найбільшою кількістю нових випадків коронавірусної хвороби. Тут за минулу добу з’явилося додатково 845 нових хворих.

На головній – фотоілюстрація

Читайте також: ЗАПОРІЖЖЯ ТА ОБЛАСТЬ ОТРИМАЛИ ЩЕ ДВА ВИДИ ВАКЦИН ВІД COVID-19