Сьогодні, 8 жовтня, стало відомо про смерть 33-річного народного депутата «За майбутнє» Антона Полякова. Зважаючи на резонансність правоохоронці миттєва взялись за розслідування справи.

В пресслужбі Київської міської прокуратури опублікували висновки експертів, які проводили розтин тіла померлого. Смерть настала внаслідок гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби. Наразі очікуються результати інших судово-медичних досліджень.

Нагадаємо, патрульні зупинили таксі за порушення ПДР. На задньому сидінні копи виявили непритомного народного депутата. За словами водія таксі, пасажир сів до нього біля зупинки громадського транспорту у Дніпровському районі. Його стан почав погіршуватись – нудило. На місце події викликали медиків, реанімаційні заходи не допомогли.

У 2019 році його обрали депутатом від партії «Слуги народу» в Чернігівській області. Через деякий час у нього виник конфлікт з іншими членами партії. Чоловіка виключили з фракції. Він назвав це політичною розправою. У 2020 році Полякова партія «За майбутнє» висунула на посаду голови міськради Чернігова.

Фото Google.com