Для реалізації масштабного проєкту «Про деякі питання створення єдиного аеромедичного простору в Україні» потрібні великі ресурси, у тому числі нові аеродинамічні літальні апарати. Наразі йдуть перемовини з запорізьким заводом «Мотор-Січ».

Про це повідомляється в Телеграм-каналі МВС.

Сьогодні, 2 листопада, до Запоріжжя прибув міністр внутрішніх справ Денис Монастирський. У рамках робочого візиту він відвідав ПАТ «Мотор-Січ», де ознайомився з потенціалом заводу у виробництві вертольотів для проєкту Єдиного аеромедичного простору. Тільки за жовтень у Львівському регіоні було здійснено 23 рятувальні місії. Завдяки швидкісному повітряному транспорту вдалося врятувати життя.

Саме тому МВС вивчає можливості та пропозиції заводу «Мотор-Січ» щодо виробництва в Україні вертольотів Мі-2 МСБ-1 та їх використання разом із французькими Airbus H-145 Нацполіції для розвитку Системи аеромедичної евакуації.

МВС вивчає можливості запорізького заводу, щоб у майбутньому, якщо все вдасться, придбати гелікоптери тут.

Нагадаємо, також сьогодні до Запоріжжя прибув прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Посадовець відвідав декілька об’єктів у нашому місті. Зокрема – вантовий міст.

На головній – фотоілюстрація