Частивна в центрі Києва стає пішохідною зоною. Йдеться про Бессарабський проїзд.
Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв у Facebook
Він пояснив, що зміни пов’язані із впровадженням  комплексної схеми організації дорожнього руху на Бессарабській площі, вул. Басейній та Крутому узвозі.
Рух автотранспорту від бул. Тараса Шевченка до вул. Басейної дозволяється лише через вул. Велику Васильківську та Павла Скоропадського.При цьому створюється нова додаткова паркувальна зона на вулиці Басейній від вул. Павла Скоропадського до Бессарабської площі. Заїзд на Бессарабський проїзд з боку вулиці Басейної передбачено відкривати у нічний час для обслуговування балансових територій працівниками відповідальних комунальних підприємств.Тоді ж рекомендується проводити логістичні операції для потреб Бессарабського ринку.
Олександр Густєлєв також нагадав, що в рамках реалізації комплексної схеми організації дорожнього руху на Бессарабській площі, вул. Басейній та Крутому узвозі влаштовано велосипедну інфраструктуру, впорядкувано дорожній рух та паркувальні зони.
За відповідним проєктним рішенням було розроблено транспортну модель, що показала підвищення пропускної спроможності району Бессарабської площі на 11%.