У Запоріжжі стартував традиційний благодійний проєкт  Міжнародного Центру «Світ очима дітей» – «Подаруй посмішку».

З 05 по 25 грудня включно у Запоріжжі проходитиме збір різдвяних подарунків для дітей сиріт, дітей з інвалідністю, малозабезпечених і багатодітних сімей, дітей учасників АТО та ООС. Кожен зможе зробити різдвяний подарунок дітям.

«Щороку ми просимо дітей з багатодітних сімей, дітей з інвалідністю написати листа, намалювати малюнки Святому Миколаю і розповісти про свої мрії, таких наївних і дитячих.

Починаючи з 18 грудня самі звичайні люди перетворюються в чарівників з доброї казки в “Запорізькому академічному обласному театру ляльок” почнуть відбуватися чудеса: Дітей чекає театральна вистава, веселі ігри та подарунки. Тим хто не зможе відвідати свято,  Святий Миколай доставить подарунки за адресою призначенням- повідомляють в Центрі.

Що може стати подарунком: Канцтовари, косметика, текстиль, іграшки, дитяче харчування (сухе), памперси, цукерки, фрукти, сертифікати на послуги стоматології, перукаря і т.д

Графік роботи пункту збору подарунків і контакти координаторів акції 067-613-42-40; 066-323-81-97; 098-64-98-790 пр. Соборний, 105 поверх 4 кімната 3 (понеділок, середа, п’ятниця)