В Бердянську Запорізької області місцеві депутати ніяк не могли з’ясувати хто має перевагу на дорозі. Коли суперечка зайшла у глухий кут, в хід пішли кулаки.

Як повідомляється на сайті ГУНП Запорізької області, 25 грудня близько 21.30 поблизу місцевого ТЦ, який знаходиться на вул. Волонтерів, між пасажиром і водієм двох транспортних засобів виник конфлікт. Це були місцеві депутати від міської та районної ради від різних партій.
Чоловіки ніяк не могли встановити хто з них має перевагу на дорозі. Депутат 1975 року народження завдав декілька ударів своєму опоненту 1978 року народження. Постраждалий звернувся в лікарню з травмами обличчя.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. ст. 125 Кримінального кодексу України (Умисне легке тілесне ушкодження).

«Про Бердянськ» поспілкувався зі стороною потерпілого депутата районної ради. Нібито, постраждалому нанесли тілесні ушкодження три людини знаходячись в алкогольному або наркотичному сп’янінні. Після чого вони зникли з місця події. Зараз депутат знаходиться в лікарні.

На головній – фотоілюстрація