Стало відомо, що вже 22 січня у Запоріжжі мають частково відкрити рух для транспорту на вантовому мосту. Відповідний документ з’явився в Телеграм-каналі «Автоканал Запоріжжя».

«В рамках проведення робіт по об’єкту «Будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжі» 22.01.2022 р. відбудеться відкриття руху транспорту по вантовому мосту через р. Дніпро з виїздами на вул. Тюленіна на Прибережну магістраль»

10 січня на мосту розпочалися дорожні роботи – влаштування асфальтобетону на проїзній частині верхової гілки вантового мосту та нанесення дорожньої розмітки. Мостобудівельники впоралися до ранку 11 січня. Щоб скоріше відкрити рух верховою частиною, було прийнято рішення влаштувати тимчасове покриття. Коли настане тепла та суха погода – робітники покладуть гусасфальт, повідомляє САД.

Паралельно на верхній частині вантового мосту монтують світлодіоди на вантові канати, які будуть частиною масштабного декоративного освітлення.

Нагадаємо, влада обіцяла, що наприкінці минулого року на вантовому мосту частково відкриють рух для транспорту, але згодом стало відомо, що відкриття переноситься на 2022 рік.