Народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко заявив про неприпустимість політичних переслідувань лідера опозиції Петра Порошенка.

В своїй заяві політик наголосив, що замість того щоб організовувати опір російському агресору, влада кидає всі сили на нікчемне переслідування Порошенка.

Такі дії Зеленського – це прямі подарунки Путіну. Мета його дій – будь-якими методами знищити організовану українську опозицію, усунувши з політичного життя її лідера – Петра Порошенка. Бо Зеленський та його камарилья системно готує Україну до капітуляції, до так званого миру, але на російських умовах. І на заваді таким зрадницьким планам Банкової може стати виключно організований український державницький рух. Ось відповідь на питання, нащо влада переслідує лідера найпотужнішої української політичної сили – “Європейської Солідарності“, – зазначив Ігор Артюшенко.

Він наголосив, що абсурдність звинувачень проти лідера опозиції визнають навіть самі члени команди Зеленського, а міжнародна спільнота наразі висловилась на підтримку Порошенка.

“Міжнародна спільнота, від Польщі і аж до США вже закликали владу не займатись політичними переслідуваннями та висловились на підтримку Порошенка. На підтримку Порошенка висловилась і Православна Церква України. Висловились навіть ті політики та громадські діячі, які до цього не були його прихильниками. Бо чудово розуміють, що такі дії Зеленського – це наступ на демократію, на права і свободи, на верховенство права”, – наголосив народний депутат восьмого скликання.

Ігор Артюшенко закликав українців продемонструвати свою єдність та принциповість і 17 січня вийти на захист демократії в Україні.

“Що ми українці маємо протиставити цьому? Нашу єдність та принциповість. Маємо продемонструвати нашу державницьку позицію та відстояти демократичний лад в країні.Маємо бути 17 січня в Києві, щоб зустріти лідера української опозиції та не допустити свавілля зеленої влади», – наголосив Ігор Артюшенко.