Після трагедії, яка сталася сьогодні о 4:00, за участі облдержадміністрації відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Внаслідок вибуху в одній з квартир по вул. Франка (поблизу ТРЦ «Аврора») було пошкоджено 7 квартир. Одна людина загинула, дві постраждало. Організовано мобільні пункти обігріву, харчування, медичну і психологічну допомогу для мешканців будинку, де сталася трагедія, повідомляється на сайті ЗОДА.

Жінка 35 років отримала закриту черепно-мозкову травму, забій головного мозку, чисельні опіки тіла ІІА-ІІІ ст. 80% тіла, опік верхніх дихальних шляхів, опіковий шок. Жінка 55 років отримала закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, закриту травму лівої стопи, отруєння продуктами горіння. Постраждалі госпіталізовані, – зазначається на сторінці у Фейсбук КНП “ТМО ” ОЦЕМД та МК” ЗОР.

Наразі вирішується питання щодо тимчасово розселення людей у гуртожиток, який знаходиться на вул. Сталеварів. З міського бюджету постраждалим виплатять 12 прожиткових мінімумів – 26 тисяч грн.

Рятувальники продовжують роботи з ліквідації наслідків (загалом залучено 88 осіб і 26 одиниць техніки). Якщо вдасться, то служби поновлять подачі опалення, електропостачання та водопостачання у сусідні під’їзди.

Протягом будуть висновки щодо стану конструкцій будинку.