Оголошено торги на капітальний ремонт житлового будинку по вул. Сержанта Медведєва, 7, який постраждав від вибуху газового балона. Тоді дах вигорів вщент, завдяки злагодженій роботі рятувальників вдалося зупинити вогонь вчасно, щоб він не винищив всю будівлю.

З того страшного дня пройшло близько семи місяців. Мешканці постраждалого будинку почали скаржитися, що про них забули й покинули напризволяще. В.о міського голови Анатолій Куртєв на своєму Телеграм-каналі повідомив, що було оголошено торги на виконання виконавця з капремонту квартир, які постраждали внаслідок пожежі на Медведєва. Переможця визначать наприкінці лютого поточного року.

На платформі «Прозоро» вказано, що замовник (департамент з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міськради) може виплатити виконавцю 10 534 638,00 грн. Підрядник має виконати ремонт до 31 грудня 2023 року.

Нагадаємо, 2 серпня 2021 року за вказаною адресою сталася масштабна пожежа. Пожежники боролися з вогнем декілька годин. 100 людей було евакуйовано. Дах вигорів вщент, квартири зазнали значних ушкоджень. За попередньою версією, на даху вибухнув газовий балон. Його лишили тут будівельники. Відкрито кримінальне провадження за ст. 270 Кримінального кодексу України (Порушення встановлених законодавством вимог пожежної або техногенної безпеки).

10 серпня депутати міськради проголосували за виділення 5 млн грн на ремонт постраждалого будинку.

Фото: Google.com