Українські війська продовжують героїчно обороняти наші землі від нападу росії. Для цього наші герої роблять усе можливо, не шкодуючи своїх життів.

Як повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, український військовий підірвав міст разом з собою, задля зупинки ворога. Це сталося в районі Кримського перешийку. Щоб зупинити просування танкової колони, було прийнято рішення на підрив Генічеського автомобільного мосту. Виконати цю задачу визвався інженер окремого батальйону матрос Скакун Віталій Володимирович.

“ГЕРОЇ СУЧАСНОСТІ. ПІДІРВАВ МІСТ РАЗОМ З СОБОЮ

У цей важкий день для нашої країни, коли український народ дає відсіч російським окупантам на усіх напрямках, одним із найважчих місць на мапі України став Кримський перешийок, де одним із перших ворога зустрів окремий батальйон морської піхоти.

Щоб зупинити просування танкової колони, було прийнято рішення на підрив Генічеського автомобільного мосту. Виконати цю задачу визвався інженер окремого батальйону матрос Скакун Віталій Володимирович. Міст було заміновано, але відійти звідти він не встиг. За словами побратимів Віталій вийшов на зв’язок, та повідомив про те, що підриває міст. Одразу ж пролунав вибух. Наш побратим загинув. Його героїчний вчинок значно уповільнив просування ворога, що дало змогу підрозділу передислокуватись та організувати оборону.

Фото: ЗСУ

Командування морської піхоти буде клопотати перед вищим командуванням про присвоєння матросу Скакуну Віталію Володимировичу державної нагороди.

Російські окупанти, знайте, під вашими ногами горітиме земля! Ми битимемося поки живемо! І поки живі будемо битися!”, – йдеться у повідомленні ЗСУ.

Світла пам’ять герою. Слава Україні. Разом і до кінця.