Цікаві конкурси, веселі естафети, ігри та танці чекають запоріжців вже завтра, 21 липня. 

21 липня ДК «Хортицький» запрошує маленьких мешканців району на яскраву розважальну програму.

О 18:00 на майданчику біля ДК «Хортицький» (пр. Інженера Преображенського, 15) відбудеться розважальна програма «Мульті-пульті». У програмі – різноманітні конкурси, рухливі ігри, танці, розваги.

21 липня ПК «Заводський» підготував для запоріжців розважально-ігрову програму «Яскраве літо».

Усі охочі зможуть взяти участь у спортивних конкурсах, веселих естафетах, цікавих вікторинах та іграх. Захід відбудеться на площі біля палацу культури «Заводський» (вул. Павлокічкаська, 22). Початок о 18.00.

21 липня палац культури «Орбіта» запрошує на розважальну програму «Долонька щастя».

На юних та дорослих запоріжців чекатиме яскраве атмосферне свято до Дня розмальованих долонь. У програмі заходу: ігри, забави, танці та зворушливий флешмоб. Захід відбудеться о 18.00 на майданчику біля палацу культури «Орбіта» (вул. Лермонтова, 9).

21 липня палац культури «Титан» влаштовує для юних запоріжців яскраву розважально-ігрову програму.

Дітей чекає зустріч з улюбленими героями мультфільму «FROZEN» – принцесою Ельзою і сніговиком Олафом. У програмі заходу яскраві перевтілення за допомогою гриму, гра в чарівні сніжки, які не тануть в долонях, вікторина з призами для знавців мультфільму і багато різних ігор та забав. Початок заходу о 19:00 біля головної сцени парку Перемоги.

21 липня запальну ковбойську вечірку підготував для запоріжців палац культури «Молодіжний».

На юних та дорослих гостей очікуватимуть веселі тематичні конкурси й змагання, рухливі ігри, танці, дотепні вікторини, овіяні романтикою Дикого Заходу. У святі візьмуть участь вихованці театральної студії «МаскаРад» палацу культури «Молодіжний». Вечірка розпочнеться о 18:00 на площі біля палацу культури «Молодіжний» (вул. Л.Чайкіної, 53).

21 липня управління культури департаменту культури і туризму міської ради, палац культури «Титан» та Запорізький міський центр народної творчості та культурно-освітньої роботи «Народний дім» запрошують містян на свято української пісні.

Свято відбудеться на території історико-культурного комплексу «700-літній Запорізький дуб» (Запоріжжя, вулиця Героїв 37-го батальйону) о 17:00. Для гостей заходу пролунають народні пісні та твори вітчизняних композиторів у виконанні народного чоловічого вокального ансамблю «Бунчук» палацу культури «Титан» (керівник Красніков Геннадій Викторович). Усі охочі зможуть дізнатися про старовинні народні обряди й традиції, інформує прес-служба міської ради.

Читайте також: Запоріжець вистрілив у водія “Мерседесу”, що наїхав на вагітну жінку