В одному з відділень Нової пошти, що знаходиться у Дніпровському районі Запоріжжя, затримали 22 річного хлопця, який мав намір надіслати до іншого міста небезпечні наркотики.

Про затримання повідомили в прес-службі обласної прокуратури.

19.11.2019 22-річний місцевий житель намагався шляхом відправлення поштових посилок до інших міст України збути особливо небезпечний наркотичний засіб канабіс та психотропну речовину амфетамін, а також інші невстановлені речовини в одному з відділень «Нової пошти», розташованому в Дніпровському районі м. Запоріжжя.
У ході зазначених дій вказаний молодик був затриманий працівниками УПН ГУНП в області та Дніпровського ВП ГУНП в області, якими у нього було вилучено вказані засоби та речовини.
У ході проведення невідкладних слідчих дій за місцем проживання зазначеної особи, працівниками поліції виявлено та вилучено аналогічні наркотичні засоби та психотропні речовини з ознаками розфасування та упакування для подальшого збуту
Того ж дня СВ Дніпровського ВП ГУНП в області спільно з Запорізькою місцевою прокуратурою №3, вказаного молодика затримано у порядку ст. 208 КПК України.
Підозрюваному загрожує від 6 до 12 років позбавлення волі. 
ДОВІДКОВО:
За правилами компанії «Нова Пошта», клієнти не мають права відправляти наркотичні речовини, вогнепальну зброю, комплектуючі, боєприпаси і вибухові речовини, азбест, вогненебезпечні, легкозаймисті речовини, радіоактивні елементи, отруйні речовини.
Не можна перевозити балони з газом, автомобільні акумулятори, тварин, рослини, продукти харчування, які швидко псуються. Згідно з Публічним договором, розміщеним на офіційному сайті компанії, «Нова Пошта» не зобов’язана здійснювати перевірку змісту відправлення і відповідності упаковки особливостям відправлення, вимогам чинного законодавства і державним стандартам.
Беручи посилки для відправки, оператори в відділеннях «Нова Пошта» діють в рамках чинного законодавства України. Згідно ч. 2 ст. 917 Цивільного кодексу України відправник повинен пред’явити у встановлений строк вантаж, який підлягає перевезенню, в належній тарі та (або) упаковці; вантаж має бути також замаркований відповідно до встановлених вимог.
Перевізник має право відмовитися від прийняття вантажу, що поданий у тарі та (або) упаковці, які не відповідають встановленим вимогам, а також у разі відсутності або неналежного маркування вантажу (ч. 3 ст. 917 ЦКУ). Якщо ми бачимо підозрілі вантажі, відразу повідомляємо в компетентні органи. Нам важливо, щоб наші клієнти і співробітники були в безпеці.