Ще в одному гуртожитку міста виявлено зараження коронавірусом COVID-19. Наразі відомо про зараження однієї людини, сусідів будуть перевіряти.

Про це стало відомо ввечері, відповідне повідомлення з’явилося на сайті Запорізької міської ради.

В одному з гуртожитків, який розташований у Заводському районі, сьогодні виявлено випадок захворюваності коронавірусом. За дорученням міського голови Володимира Буряка, ввечері відбулось засідання міського штабу для оперативного управління заходами по недопущенню подальшого розповсюдження коронавірусу.

Хвору відправлено до обласної інфекційної лікарні. Вже сьогодні розпочнеться перевірка контактних осіб.

Жінка жила у гуртожитку на 4 поверсі, тому у першу чергу візьмуть аналізи у всіх мешканців цього поверху. Цим займатиметься бригада медиків Центру ПМСД. На цьому поверсі проживає 45 осіб. Всі вони залишатимуться на самоізоляції, відповідне зобов’язання їм запропонують підписати під час взяття аналізу. Біля гуртожитку встановлено пост поліції.

За словами учасників засідання, за досвідом гуртожитку в Олександрівському районі всі захворілі були виявлені на одному поверсі. Саме на тому, де проживала перша хвора. Тому на даний момент вирішено обмежити пересування саме мешканців 4 поверху гуртожитку у Заводському районі. У найкоротший термін має бути визначено відповідальних осіб, до яких можуть звертатися мешканці, які залишаться на самоізоляції, за вирішенням важливих для них питань.

За інформацією обласного лабораторного центру, результати аналізів мешканців 4 поверху можна буде отримати вже у понеділок у середині дня. Подальші дії залежатимуть від отриманих результатів аналізів. Також перевірятимуть інших осіб з якими контактувала жінка.