Адвокат Петра Порошенка Ігор Головань заявив, що генеральна прокурорка Ірина Венедіктова та її підлеглі “заднім числом” оформили постанову, документ, за словами Голованя з’явився у додатках до клопотання про застосування до Петра Порошенка запобіжного заходу – тримання під вартою.

Про це адвокат п’ятого Президента написав на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

10 червня я написав пост про те, що Генеральний прокурор Венедіктова порушила норми 110 КПК і не оформила постановою процесуальне рішення доручити здійснення повідомлення про підозру народному депутату України, П’ятому Президенту України Петру Порошенку.
Нахаба з прокурорським посвідченням, що перервав допит Петра Порошенка у якості свідка, мав при собі лише не передбачений законом папірець “доручення”, тобто, не мав жодних повноважень. Ніякого повідомлення про підозру здійснено не було.
Під час зустрічі у кабінеті пані Венедіктової “вся прокурорська рать” намагалася нас переконати, що жодної постанови було не потрібно. Хай спробують заперечувати, всі ходи записані.
Однак пізніше “проффесіонали” перечитали кодекс.
І… постанова чарівним чином з’явилася у додатках до клопотання про застосування до Петра Порошенка запобіжного заходу – тримання під вартою.
Однак генеральний шулер виявилася нездатною навіть якісно фальсифікувати документ.
Певно, в результаті поспіху, у тексті підробної постанови з’явилися статті КПК (109 та 382), які були закриті ще 25 травня!
Генеральний прокурор не тільки некомпетентна, а ще й намагається приховати некмпетентність фальсифікаціями.
Чи не підстава це для негайної відставки?