Під час ранкового брифінгу міністр МОЗ Максим Степанов нагадав, що відсутність захисних масок несе за собою адміністративну відповідальність.

Порушників продовжать штрафувати, а в уряді вже придумали на яку суму. Відсутність захисної маски у публічних місцях передбачає штраф у розмірі 170-255 гривень, а для власників закладів, у яких порушують правила карантину, – 3400-5100 гривень.

Дослівно:

“Вчора на засіданні уряду був схвалений законопроєкт, який буде передано до Верховної Ради, щодо внесення змін у Кодекс про адміністративні правопорушення. Він регламентує встановлення відповідних штрафів за неносіння масок. Передбачаються штрафи як для фізичних осіб, так і для юридичних осіб.

Для фізичних осіб передбачено штрафи від 170-ти до 255 гривень.

Для власників закладів харчування, спортивних закладів або магазинів – якщо вони не дотримуються встановлених карантинних вимог і не слідкують за дотриманням маскового режиму у відповідних приміщеннях – штраф буде складати від 3 400 гривень до 5 100 гривень.

Цей законопроєкт буде передано до Верховної Ради. Сподіваємося, що наші народні депутати його підтримають. І він буде прийнятий – і стане відповідно законом. Усі ці дії робляться заради здоров’я і життя наших громадян”- зазначив Степанов.

Читайте також: ПАНДЕМІЯ ТА МАСОВІ МАНІПУЛЯЦІЇ ЛЮДЬМИ, ТАК ЛЕГКО НЕ БУЛО НІКОЛИ