Депутати Бердянської районної ради написали відкритого листа до голови Запорізької обласної адміністрації, в  якому повідомляють про залякування та провокації.

Народні обранці отримують тривожні новини з різних куточків Бердянського району – йдеться про відверті залякування та провокації, пов’язані із виборчими перегонами до місцевих органів влади. Дехто з депутатів отримує дзвінки від невідомих людей, які представляються співробітниками облдержадміністрації, після починають шантажувати, мовляв – або ти йдеш на вибори з правлячою партією “Слуга народу”, або тебе звільнять, відкриють кримінальні справи та інше.

Автори листа висловили сподівання, що ці люди насправді не мають стосунку до державного органу, втім закликають голову Запорізької ОДА підтвердити це та тримати питання на контролі.

Під листом підписалися 12 депутатів Бердянської районної ради.

Текст звернення:

Відкрите звернення до всіх учасників виборчого процесу

«Ми спостерігали за багатьма виборчими кампаніями, в деяких брали участь, але ніколи не стикалися з такою кількістю бруду, провокацій, безпринципності.

Ще навіть не стартувала реєстрація кандидатів, а вже у всіх населених пунктах наших громад йде активне поливання брудом, тиск і залякування.

Деяким дзвонять якісь невідомі провокатори, представляються людьми з обласної державної адміністрації та починають шантажувати: або ти йдеш на вибори з правлячою партією Слуга народу, або тебе звільнять, відкриють кримінальні справи та інше.

Ми сподіваємося, що дані шахраї не мають ніякого відношення до обласної державної адміністрації та все це є не більше ніж політичною провокацією і брудною грою. Сподіваємося, що голова Запорізької ОДА підтвердить наші слова.

Ми ніколи не йшли на поводу у провокаторів, не піддамося і на адміністративний тиск. Кожен, хто приходив до влади, швидко забував свої обіцянки і починав використовувати всі можливі важелі тиску. Ми це переживали неодноразово і завжди стояли на варті не партійних інтересів, а простих людей.

Але хочемо нагадати, що нашим пріоритетом завжди були і будуть не партії, а люди!

Тому закликаємо всіх учасників виборчого процесу:

Розділяти виконавчу владу на місцях і партійне будівництво.

Вести боротьбу не повноважень, а політичних програм.

Зупинити хвилю чорного піару і доводити свою здатність вести за собою справами і вчинками.

Думати про людей і розуміти, що після 25 жовтня нам всім треба буде не боятися дивитися їм в очі! »

Депутати Бердянської районної ради:

Васильчик Жанна Олександрівна

Токарєва Алла Дмитрівна

Олійник Микола Петрович

Ковдря Світлана Геннадіївна

Мехеда Нателла Володимирівна

Лук’яненко Павло Валентинович

Москаленко Олександр Дмитрович

Волошкіна Зінаїда Андріївна

Погоріла Ольга Петрівна

Чуб Світлана Вікторівна

Чуприна Олена Дем’янівна

Закоморний Микола Миколайович