Під час проведення акції «Місто без стереотипів», що проходила сьогодні у Запоріжжі напроти Запорізької ОДА поліція затримала трьох порушників.

Про це повідомили в псресслужбі ГУНП області.

У поліції кажуть, що молодики внамагалися кидати в учасників акції петарди та яйця, люди були агресивно налаштованими.

Під час акції агресивно налаштовані молодики намагалися кидати петарди та яйця по активістам. Утім поліція миттєво відреагувала: за порушення публічної безпеки і громадського порядку затримані три особи,  серед них один  чоловік, який дістав зброю і направив у бік учасників заходу. Порушники  доставлені до Дніпровського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області для надання пояснень.

Співробітники поліції вилучили у взатриманих предмет, зовні схожий на револьвер «Флобер», його направлять на проведення експертизи до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

На теперішній час на двох 39-річних місцевих мешканців складені адміністративні протоколи за ст. 173 (Дрібне хуліганство) та ст. 185 (Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Для забезпечення громадського порядку акції «Місто без стереотипів» було залучено понад 430 співробітників поліції та 240 військовослужбовців.  У заході взяли участь близько 500 учасників з різних регіонів держави.

фото – Регіонньюз