Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розкритикував проведення в Запоріжжі музичного фестивалю Хортиця Freedom в минулі вихідні.

Про це пише УКрінформ, про це він сказав на брифінгу.

“Запорізька область – за минулу добу (захворіло на COVID-19 – ред.) 100 осіб. Вчора побачив світлини з проведення свята Хортиця Freedom, виходячи зі світлин, був концерт… У нас в країні кожного дня реєструється близько 3 тисяч хворих, кожного дня помирають люди від COVID-19, збільшується кількість людей, які госпіталізуються, мають важкий перебіг хвороби. У мене питання до організаторів цих свят, до місцевої влади: вам не дає спокою, що ви не знаходитеся у своєрідних лідерах по захворюваності?”,- заявив Степанов.

Він додав, що буде звертатися до колег в уряді, які відповідальні за контроль за дотриманням протиепідемічних заходів.

Також Степанов нагадав, що тиждень тому провів нараду з мерами міст, де були обговорені питання, зокрема роботи шкіл та дитсадків в червоних зонах, визначено, що обмеження в червоних зонах будуть вводитися спільним рішенням Державної та регіональних комісій ТЕБ та НС.

“І головне – ми домовилися, що ми не проводимо масових заходів, бо масові заходи є великою небезпекою з точки зору розповсюдження коронавірусної хвороби…. Це просто треш якийсь, те що ви робите, у мене немає іншого слова, коли я побачив світлини з цієї події”, – сказав Степанов.