Погірншення епідемічної ситуації в Запоріжжі та області позначилося на повноцінності функціонування одного з найбільних заводів у регіоні.

“Мотор січ” відправив декілька тисяч своїх співробітників на паузу.  Повна заробітна плата у них збережена не буде, але все щось люди таки отримають.

Ситуацію для  Ліга Бізнес прокоментував директор підприємства Анатолій Малиш.

“Частина співробітників Мотор Січ переходять на новий режим роботи з понеділка, 16 листопада. До 29 листопада у простої буде допоміжна частина підприємства: працівники відділів і управлінь, співробітники неосновних служб цехів заводу і робітники старше 60 років”, – розповів Малиш.

За його словами, на простій піде “четверта-п’ята” частина з 15 тисяч працівників підприємства в Запоріжжі. У період простою співробітникам обіцяють виплачувати 2/3 від місячного окладу.

На заводі додали, що це вже другий випадок відправки співробітників на тимчасовий простій – раніше міняли режим роботи в березні цього року, коли Кабмін ввів карантин по всій карантині.

“Ми хочемо захистити людей. Новий режим пов’язаний з погіршенням епідеміологічної ситуації в Запоріжжі. Місто перебуває в червоній карантинній зоні”, – додав він.