Вогнеборці Запорізького гарнізону отримали ще два спеціальні аварійно-рятувальні автомобілі на базі шасі FORD RANGER.

Про це повідомили на сайті Запорізької міської ради.

Зазначається, що кожен з автомобілів обладнаний гідравлічним, електричним, пневматичним аварійно-рятувальним обладнанням, ношами для перенесення потерпілих засобами освітлення та стабілізації аварійних об’єктів.

Техніка призначена для забезпечення дій рятувальників під час проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт, ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, проведення заходів щодо пошуку постраждалих та надання їм домедичної допомоги, організації зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Дані автомобілі придбані в рамках державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року.

Техніка буде розподілена в підрозділи Запорізького гарнізону і дасть можливість більш оперативно реагувати на виникнення різних надзвичайних ситуацій та ліквідовувати їх наслідки.

За словами фахівців, отримана техніка значно підвищить рівень оперативності та ефективності під час проведення аварійно-рятувальних робіт, а також ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.