У Службі безпеки України повідомили, що перевіряли російського репера Моргенштерна (Алішера Валєєва) на предмет підстав про недопущення в Україну, і причин у відмові не було. Про це повіомляє Радіо Свобода, з посиланням на інформаційний запит.

Перевірка була здійснена навесні цього року, і не виключено, може повторитися, як і до будь-якого громадянина країни-агресора, у відповідності до українського законодавства.

«На підставі запиту організатора гастрольних заходів (станом на кінець липня ц.р.) здійснено перевірку запитуваного Вами громадянина РФ. Організаторам повідомлено, що на момент перевірки підстави для недопущення цього громадянина РФ до участі у гастрольній діяльності у Службі безпеки України відсутні», – повідомили в СБУ.

Але, як вказали в СБУ, відсутність такої відповіді від Служби безпеки на момент запиту від організатора заходів на гастролі в Україні громадянина держави-агресора, не означає відсутність законних підстав для недопущення на момент перетину державного кордону України.