Нутрощі птахів висіли на гілках як новорічні гірлянди. 

Останні кілька діб в селі Біленьке Запорізького району невідома істота шматує тіла свійських тварин. Постраждали десятки качок, курей, кролів та свиней. Мешканці селища звернулися за допомогою до поліції і єгерів. За попередньою інформацією правоохоронців, на тварин нападає вовк, який прийшов з Томаківського району Дніпропетровської області.

Вчора місцеві мешканці натрапили на слід цієї істоти. Варто зазначити, що вони й справді схожі на відбитки слідів вовка. Дорогою хлопці знайшли понівечене тіло качки, курки і безголову лисицю.

Сьогодні, 9 січня, чоловік, який пішов на риболовлю на острів Прірва, виявив розірване тіло лебедя на Лисій горі. Відповідне відео опублікували в Telegram-каналі its_zp. На відео видно, що територія всипана пір’ям, а на траві присутні криваві сліди. Чоловік передбачає, що вбитих лебедів було більше (приблизно 3-4). Однак, шокувало наступне: на гілках дерев хтось, або щось розвісило нутрощі померлих птахів як новорічні гірлянди. Від побаченого у місцевого жителя відняло дар мови.

“Я не знаю, какое “животное” здесь отдыхало и что оно делало, но если это был человек, то назвать ЭТО человеком – очень сложно”, – коментує рибалка. 

Деталі у відео.
Увага! Запис містить сцени смерті. Не рекомендуємо до перегляду особам до 16 років, вагітним і людям зі слабкою психікою.