34-річного чоловіка, який зґвалтував 13-річну сестру своєї співмешканки визнали винним у скоєнні злочину. Чоловік втакож завдав тілесних ушкоджень своїй жертві, скориставшись відсутністю дорослих вдома у своєї співмешканки.  Сама ж екскохана ґвалтівника  через події, що трапилися, отримала розлад зі здоров’ям.

Про це повідомили в прокуратурі Запорізької області.
Суд погодився із запропонованою прокурором максимальною мірою покарання та за вчинення зазначених злочинів призначив обвинуваченому покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.

Прокурори в суді довели, що у грудні 2019 року мешканець м. Вільнянська Запорізької області, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, скориставшись відсутністю у будинку дорослих, відвів молодшу сестру своєї співмешканки до кімнати, де, застосовуючи психічне насилля та погрози фізичною розправою, зґвалтував її. Дізнавшись про зґвалтування, старша сестра малолітньої потерпілої, намагаючись з’ясувати відносини із «зятем» з приводу вчиненого ним злочину та перебуваючи у кухні будинку, отримала ножове поранення плеча та передпліччя.

На початку судового розгляду обвинувачений не визнавав свою вину, вказуючи на свою непричетність до інкримінуємих злочинів, однак під тягарем досліджених доказів підтвердив обставинами, про які розповіли потерпілі дівчата під час допитів у суді.