Минулого року через карантинні обмеження фестиваль довелося скасовувати. Імовірно у 2021 році птахи також залишилися б нових домівок, аби не кмітливість організаторів.

Четвертий рік поспіль у Центральному парку культури та відпочинку «Дубовий Гай», завдяки Першому запорізькому фестивалю шпаківень, з’являються нові будиночки для пташок. Організатори вирішили не скасовувати захід цього року, а просто підлаштуватися під нові обставини.

“Теперь ПЕРВЫЙ ЗАПОРОЖСКИЙ ФЕСТИВАЛЬ СКВОРЕЧНИКОВ становится международным. Мы готовы задействовать все города планеты. Если вы хотите поучаствовать в этом добром деле, то вам достаточно повесить домик для птичек, снять об этом видео до одной минуты и прислать его мне”, – пише на своїй сторінці у Facebook організатор Василій Бушаров.

Якщо бажаєте взяти участь – поспішайте, адже відео необхідне прислати до 21 квітня. Потім компетентне журі обере найкращу роботу та відзначить переможця/цю.

Під час будування шпаківні обирайте натуральні матеріали та не вішайте споруди низько. Більш детально можна дізнатися в сюжеті ТВ-5.

На головній – фото зі сторінки Василя Бушарова