Через сходження з рейок поїзда Інтерсіті, що прямував з Київа до Запоріжжя звільнять шістьох працівників, про це  повідомили в Урзалізниці за підсумками розслідування, пише УП.

Причиною аварії, що сталася 29 березня були стали грубі порушення в утриманні верхньої будови колії.

“Попередні причини аварії підтвердилися – грубі порушення в утриманні верхньої будови колії. За службове недбальство буде звільнено 6 працівників керівного складу Придніпровської залізниці” – зазначили в компанії.

Звільнення стосується першого заступника начальника та головного інженера структурного підрозділу “Служба колії”, начальника та заступника начальника структурного підрозділу “Запорізька дистанція колії”.

Також звільнять майстра, який виконував обов’язки головного інженера дистанції колії; старшого майстра та бригадира структурного підрозділу “Запорізька дистанція колії”.

Крім цього, за порушення посадових обов’язків, розірвуть трудовий договір з заступником директора регіональної філії “Придніпровська залізниця” з інфраструктури.

В Укрзалізниці додали, що наразі завершують підрахунків збитків від цієї транспортної події. Їх муситимуть відшкодувати винні у сходженні вагонів.

Поліція за даним фактом розслідує кримінальне провадження.