У наслідок несприятливих погодних умов в Італії, місто  Венеція опинилося під водою. Її рівень дуже високий, синоптики прогнозують подальші опади, попереджають, що вода може піднятися до 160 см.

Влада італійської Венеції у понеділок, 29 жовтня, заявила, що 70 відсотків міста опинилися під водою, висота стояння якої піднялася до позначки 149 сантиметрів над рівнем моря, – повідомляє Уніан.

Місто, що пронизане каналами, через погодні умови часто зазнає підтоплень, але нинішній рівень води є вкрай високим, пише Deutsche Welle з посиланням на AP. Синоптики передбачають, що він найближчим часом може піднятися навіть до 160 сантиметрів.

Нинішній рівень води, за даними служби статистики міста, є найвищим з листопада 2012 року. А до 160 сантиметрів вода у Венеції востаннє підіймалася у грудні 1979 року. Губернатор області Венето Лука Дзайя заявив, що масштаб повені може досягнути рівня 1966 року, коли затопило Венецію та Флоренцію.

Через зливи і шторми протягом останнього часу постраждала значна частина Італії. У багатьох регіонах оголошено штормові попередження, сотні шкіл закрито. Найвищий рівень штормового попередження станом на понеділок оголошено в областях Лігурія, Ломбардія, Фріулі, Венето і Тренто на півночі країни та Абруццо в центральній частині, а також на Сицилії.

Напередодні сильний дощ і вітер в італійській області Калабрія призвели до людських жертв. Італійські ЗМІ з посиланням на поліцію у неділю, 28 жовтня повідомили про загибель чотирьох людей в результаті зсуву в районі міста Кротоні.