Першокласник 77 школи Запоріжжя, який травмувався кілька днів тому вже вдома. Йому призначили амбулаторне лікування та відпустили зі стаціонару, про це журналістам Форпост розказала мама хлопчика пані Тетяна.

Жінка повідомила, що сьогодні її турбує лише здоров’я її дитини, а тому вона не готова витрачати сили на з’ясування обставин та покарання винних, якщо вони є.

Нагадаємо, в п’ятницю, 8 лютого на перерві діти активно бігали та ненароком зіткнулися. Один з дітей отримав травму голови. Вчителька не надала інциденту особливої уваги, посадила учня за парту і розпочала урок. Через деякий час хлопчика знудило і він почав рвати. Лише після цього до школи викликали маму, яка відправилася з сином до лікарні. У медичному закладі з’ясувалося, що у травмованого струс мозку та забій голови середньої важкості. На лікування жінка, що є внутрішньо переміщеною особою витратила понад 3 тисячі гривень.

Пані Тетяна повідомила, що скаржитися на можливу халатність працівників освітнього закладу не буде, бо досі достеменно не знає усіх обставин події.

“На час, коли я спілкувалася з поліцією, знала лише те, що мій син на перерві вдарився і йому стало погано. Мені не повідомили одразу, що його, попри скарги відправили на урок, тож я підписала заяву, в якій вказала,  що претензій не маю.” – повідомила мама хлопчика.

Журналістам Форпост стало відомо, що в освітньому закладі немає медичного спеціаліста, тож надати першу медичну допомогу дитині не могли в принципі. Як таке можливо, коли в школі навчається декілька десятків дітей, ми запитали у відділі освіти Шевченківського району.

“Справді, медика у школі немає, така ситуація триває близько півроку. Це неправильно, але ми нічого не можемо з цим зробити. У медичних працівників освітніх закладів дуже низька заробітна плата, тож бажаючих працевлаштуватися немає. Бюджет міста цього року є дефіцитним, тож розраховувати на надбавки не доводиться”  – каже Наталія Перепелиця, керівниця відділу освіти Шевченківського району.

На разі у департаменті не знають, який вирішать ситуацію з відсутністю медичного працівника, тим часом дітям досі немає кому надати першу медичну допомогу.