Команда Дениса Бігуса, автора та ведучого програми “Наші гроші” взялася розмотувати клубок з оточення, команди та найближчих соратників кандидата в президенти Володимира Зеленського.

Оскільки на сайті кандидата немає жодної інформації про команду “Зе”, журналісти взялися з’ясовувати хто кому і ким приходиться. На разі, суспільство мусить обмежуватися лише “говорячими головами”, які від імені лідера висловлюють його позицію по тих чи інших питаннях. Одні і ті ж люди відповідають на запити та приходять на ефіри. Ці люди, як виявилося, далеко не нові обличчя, а старі міністри старої системи. Але, на разі, вони є лише радниками кандидата, а члени команди, яким вже готові роздати посади, приховані для всіх.

Журналісти отримали доступ до листування достатньої кількості осіб з оточення “Зе”, щоб отримати точне уявлення того, хто в штабі сьогодні приймає рішення.

Як виявилося, портфелі в разі перемоги Зеленського вже поділили між людьми кількох груп. Детальніше про самі групи, їхніх членів та саме листування зе-команди, дивіться у розслідування журналістів.