Підприємство  «Автомагістраль-Південь» розпочало ремонт ділянки дороги Н-08 «Бориспіль-Кременчук-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь» поблизу міста Оріхів у Запорізькій області.

– Цей проект у нас на особливому рахунку — в нинішніх умовах автошлях до Маріуполя є своєрідною «дорогою життя». Напрямок стратегічно важливий відразу для двох сфер: економічної, оскільки веде до портів, і військової – як сполучення з тимчасово окупованими територіями. Траса Н-08 потребує термінового ремонту, особливо на кордоні з Донецькою областю, – зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Дорожники розпочали  середній поточний ремонт на двох ділянках: км 548+108 – км 573+089 та км 647+089 – км 667+089. Роботи зараз тривають на перших кілометрах автотраси поблизу міста Оріхів. Спеціалісти «Автомагістралі-Південь» проводять фрезерування старого асфальтобетонного покриття. На ділянці передбачена часткова заміна основи і влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетону.

За кілька днів фахівці перейдуть до другої ділянки – біля смт Розівка. Там повністю розберуть дорожній одяг та замінять основу дороги. На цій ділянці буде три шари асфальтобетонної суміші — нижній, вирівнюючий і верхній.

До робіт на об’єктах залучено чотири бригади з 60 робітників і 40 одиниць дорожньо-будівельної техніки. Асфальтобетонні суміші доставлятимуться з  виробничої бази у Новополтавці в Запорізькій області, де встановлено асфальтобетонний завод потужністю 200 т АБС на годину.