Чотири місяці тому запорізький соціолог та експерт з децентралізації Аскад Ашурбеков був погоджений на посаду голови Районної адміністрації  в Токмацькому районі.

У жовтні минулого року, в рамках проєкту “Ліфт” Ашурбеков став учасником відбору на посаду голови райради, після пройшов усі тести, конкурси та погодження ОДА і отримав схвальну оцінку. Більше того, Аскада Ашурбекова  рекомендував на цю посаду голова Запорізької ОДА Віталій Туринок, потім було погодження Офісу Президента, потім Кабміну.

Невдовзі після цього процесу з’явився документ з підписом ексголови Офісу Президента Андрій Богдана, який засвідчував погодження Ашурбекова на посаду. Втім, після чотирьох місяців очікування підпису Президента Запорізька ОДА призначає іншу людину на займану Ашурбековим посаду.

Про це обурений чоловік написав у соціальній мережі Фейсбук із ключовою фразою: “Соціальний ліфт ЗАкрито”

Закінчився довгий шлях призначення голови РДА. Після чотирьох місяців очікування підпису Президента, ОДА без пояснень просто ставить іншу людину))
Вся ситуація смішна і по суті і по формі. Тотальна симуляція та профанація. В жовтні стартував проект Ліфт по відбору голів РДА. Мене цікавив свій Токмацький район. Я пройшов всі тести, конкурси, погодження ОДА (Віталій Туринок до речі рекомендував мене на призначення), потім було погодження Офісу Президента, потім Кабміну. А потім деякі люди в ОДА зрозуміли, що від мого призначення вони не отримують особистих вигод.
Ну і напевне, багатьом не сподобалось, що ми відстоювали інтереси Токмаку та району. Тут погоджуюсь, нам опонувати важко))
Mykhailo Fedorov та проект Лифт, дуже прикро що прозорість закінчується в постах в інстаграм. І питання до Віталія Туринка. Вам краще працювати з головами РДА від Блоку Петра Порошенка, людьми без ініціативи та компетенцій? У вас там точно все гаразд в ОДА?
Рухаємося далі.