Аліна Паш, Сергій Бабкін, Latexfauna, KRUTЬ, Gurt [O], YUKO, Constantine та інді-музиканти вперше об’єдналися на волонтерських засадах та записали пісню — маніфест толерантності «Різні.Рівні» — щоб через музику донести українцям важливу думку: ми всі рівні, незалежно від гендерної ідентичності та сексуальної орієнтації.

Маніфест Толерантності – перша у світі музична колаборація на тему рівних прав для ЛГБТ-ком’юніті. Будь-хто може стати частиною проєкту та підтримати ЛГБТ-спільноту, в тому числі і запоріжці. Щоб це зробити, буде достатньо перейти на сайт www.riznirivni.com.ua та буквально підняти руку та приєднатися до мапи толерантних. А за допомогою віртуальної студії звукозапису сайт надає можливість заспівати разом з зірками. Наприкінці пісні, коли співає хор, у слухача буде 10 секунд, щоб сказати свої слова підтримки, висловити позицію чи заявити про толерантність.

“Під нашими ногами спільна Земля.
У наших легенях спільне повітря.”

Записавши свій голос на платформі проєкту www.riznirivni.com.ua/voice, прихильник отримає персоналізований варіант «Різні.Рівні» із власним голосом в кінці пісні, яку зможе завантажити собі або поділитися з друзями у соціальних мережах.

Таким чином артисти прагнуть створити найбільшу музичну колаборацію у світі, та показати, що підтримки рівності для ЛГБТ в Україні набагато більше, ніж може здатися.

Крім того, з нагоди Міжнародного дня боротьби з гомофобією, біфобією і трансфобією 17 травня запорізькі активісти та активістки організують Веселковий марафон #РуйнуємоМовчання в форматі онлайн на сторінці в Instagram.
Щогодини починаючи з 11:00 до 21:30 запорізькі активісти та активістки вмикатимуться у прямі ефіри з різними людьми, які поділяють ідеї толерантності до ЛГБТ. Среди них дрег-квін Марлен Шкандаль, мати гея, що відстоює права ЛГБТ у Запоріжжі й один з учасників кампанії «Різні.Рівні» – український гурт «YUKO».

Станом на сьогодні серед 42 мільйонів українців є близько 15% толерантних до ЛГБТ людей, згідно з останніми дослідженнями Pew Research Center. Тому українські зірки вирішили дати голос рівності. Музика — це універсальна мова, яка допомагає зрозуміло говорити про складні речі і об’єднує людей навколо себе.

Аліна Паш:
“Для мене важливо було долучитися до проєкту “Різні рівні”, бо я максимально різною та рівною відчуваю себе. Із дитинства у мене сім‘я вкладувала поняття вибору. Тема толерантності більше ніж актуальна в Україні. Я відчуваю гостру потребу у відкритому діалозі і обговоренні що саме вважається толерантністю, який сенс у розвитку розуміння толерантності та її прийняття. Пора дорослішати, пора переходити на нові рівні свідомості, аби нарешті здобути легкість та приємність життя, без агресії та страху.”

Сергій Бабкін:
“Трек “Різні.Рівні” про те, що ми всі різні – і це прекрасно, це нормально, це по-здоровому. Ми всі – люди, ми ними називаємось, ми ними є. Але кожна людина живе своїм унікальним життям та обирає свій шлях, і ніхто не має права засуджувати її. Кожен йде своєю дорогою, робить свій вибір, який потрібно поважати. Повага – це найголовніше, без неї не буде ніякого розвитку, шляху

Нагадаємо, що в Запоріжжі в травні мав відбутися перший «ЛГБТ-прайд». Через карантин захід довелося перенести на невизначений час.