У жовтні Запоріжжя вже вдруге стане головним майданчиком для зустрічі найвідоміших блогерів України, представників бізнесу та соціальних проектів.

Цей захід – не просто можливість поспілкуватись зі своїми кумирами з соціальних мереж, це місце, куди приходять за знаннями і новим досвідом.

Близько 20 годин корисного контенту чекає на запоріжців під час Форуму Лідерів думок. Це лекції та воркшопи зі створення текстів, фото та відео-контенту, просування свого блогу, це обмін досвідом між бізнесами та соціальними ініціативами. Це виставковий майданчик для громадських організацій та малого бізнесу, це мотивація від тих, до кого прислухаються мільйони.

“Сьогодні, як ніколи, людям потрібно натхнення, потрібен приклад, як рухатись далі. Потрібно показати, що усім складно, але є вихід, є куди рухатись. Наш захід збере відомих ректорів, підприємців і блогерів, щоб вони показали зсередини, якою є їхня робота, як вони приймають виклики і як шукають шляхи подолання кризи, – пояснюють організатори Форуму, – коронавірус і карантин показав нам дуже багато проблем, ми хочемо бути тією силою, яка покаже – завжди є вихід, завжди є можливість щось змінити чи виправити. Тому ми прийняли рішення – незалежно від обставин, наш Форум відбудеться цієї осені. Ми на своєму прикладі покажемо, як адаптуватись до кризи, і запросимо тих, хто навчить вас це робити у будь-якій сфері”.

Цього року Форум Лідерів думок розширить свій формат. Це буде не лише одноденний захід, відбудуться також і безкоштовні Школи Youtube блогера аж у 5 містах: Запоріжжя, Херсон, Мелітополь, Бердянськ та Скадовськ. Метою яких є розвиток покоління україномовних, соціально орієнтованих Youtube-блогерів у південно-східній частині Україні та поштовх розвитку сучасного, українського контенту.

В межах Форуму Лідерів думок реалізується вперше новий формат для українського контенту – мандрівні тури відомих блогерів крутими місцями Запоріжжя та Херсону. 2 дні поспіль п’ятеро блогерів досліджуватимуть визначні місця, заклади, розваги та готелі цих двох міст і описуватимуть це у своїх соцмережах!

“Наша мета – показати, що блогери, бізнес та громадські організації – це партнери, а, особливо, в умовах кризи вони можуть об’єднуватись та підтримувати людей, підтримувати один одного та створювати абсолютно нові корисні сервіси для своїх клієнтів, – зазначають організатори, – Ми – майданчик, що показує, як бізнеси і блогери можуть об’єднуватися навколо соціальних ідей, як вони можуть на краще перетворювати наш інформаційний простір, як реклама може ставати не нав’язливою і дратуючо, а майже витвором мистецтва. Як люди з мільйонними аудиторіями можуть ставати амбасадорами соціальних змін і впливати на комфорт нашого життя, як комунікація стає рушієм змін”.
Довідка: Форум Лідерів думок – це перший в Україні майданчик взаємодії соціальних проектів, бізнесу і блогерів.
Вперше відбувся 2 листопада 2019 року.
Захід складався з 4 зон – головна сцена, лекторій, воркшопи та виставкова зона бізнесів і громадських організацій.
13 лекцій, 6 воркшопів – понад 20 годин корисного контенту.
Партнером Форуму виступила AirAcademy – єдиний в Україні офіційний партнер YouTube.
На головній сцені виступили Олексій Дурнєв, Тетяна Пренткович, Яніна Соколова та Роман Скрипін.
Перший Форум Лідерів думок зібрав понад 3000 відвідувачів.
***
Проект Форум Лідерів думок реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)
Проект Школа YouTube блогера реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)