Прокуратура Запорізької області вручила підозру колишньому начальнику КП “Центральний парк культури та відпочинку “Дубовий гай”.

Про це стало відомо з повідомлення пресслужби відомства.

Зазначається, що після проведення усіх необхідних експертиз було виявлено факт неналежного виконання службових обов’язків колишніми посадовцями, а саме керівником та його заступником.

Так, 8 березня у парку «Дубовий гай» на восьмирічну дівчинку впала дерев’яна скульптура вагою 200кг. Дитину в непритомному стані доправили у лікарню, але врятувати її не вдалось.

11 березня повідомлено про підозру заступнику директора з технічних питань Центрального парку культури і відпочинку «Дубовий гай» за фактом порушення правил безпечної експлуатації споруд, що спричинило загибель людини, а сьогодні, 18 серпня підозру оголосили колишньому директору вказаного парку  за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України), адже за даними слідства, результати проведених експертиз встановили факт неналежного виконання своїх службових обов’язків колишнім посадовцем, що також сприяло настанню нещасного випадку та загибелі дитини.
Досудове слідство триває. Вирішується питання щодо обрання фігуранту провадження запобіжного заходу.

Варто нагадати, що після трагедії міська влада Запоріжжя провела службове розслідування і також виявила недбалість та неналежне виконання службових обов’язків у тому числі Олегом Комаренком. Втім, наказ про звільнення був підписаний за заявою екскерівника парку, тобто звільнили його за згодою сторін.