Вчора, 30 серпня Центральна виборча комісія скасувала Постанову Запорізької районної комісії, яка пробувала розпочати виборчий процес з порушень та фальсифікацій.
Про це повідомив адвокат Сергій Лишенко, який захищав інтереси запорізького обласного осередку політичної партії “Європейська Солідарність” в даному питанні та відстоював у суді справедливість.
Адвокат розповів, що Запорізька районна комісія «забула» членів комісій від «Європейської Солідарності», які мали бути обов’язково включені до складу комісій. А просто поставили їх на жеребкування. Варто зазначити, що всі фракційні партії були обов’язково включені, навіть нова партія «За майбутнє» мала свою силу, а ось про «ЄС» забули.
Пізніше. як розповів адвокат, з жеребкування виключили тих, хто на думку комісії мав зайняти посади.
Ну правда, як людям займати посади якщо не пройдуть? А ось для кількості кандидатур на жеребкування кандидатури від «ЄС» і поставили. Як наслідок в Кушугумську комісію не потрапило 2 члена комісії, які повинні були там бути по закону, а в Новоолександрівську – одна – пише Сергій Лишенко.
Далі виникла потреба прикрити неправомірні дії, а тому комісія пішла на порушення порядку жеребкування.
Як наслідок в той самий Кушугум не потрапив кандидат від «Слуг Народу». При том, що від «Слуг» Голова РВК – розповідає адвокат.
За його словами, на пропозицію усунути порушення закону та не виносити цю ситуацію на широкий загал – комісія (та її супровід) – відмовилися. Що свідчить про велику самовпевненість у власній безкарності.