Рятувальники у тому числі з пожежно-рятувальних частин Запоріжжя саме зараз працюють в Луганській області, де спалахнула сильна пожежа.
Вогонь з лісів перекинувся на села, згоріли десятки помешкань.
Деталі рятувальної операції розказали у пресслужбі ДСНС Запорізької області.
Триває ліквідація пожеж поблизу с. Трьохізбенка, с. Кряківка с. Муратове, с. Капітанове Новоайдарського району, а також між с. Половинкине та с. Байдівка Старобільського району, де 30 вересня виникло загоряння сухої трави та лісової підстилки.
На території Луганської області основні зусилля гасіння лісових пожеж зосереджені у Новоайдарському, Старобільському та Станично-Луганському районах, де у зв’язку з сильними поривами вітру, відбулося поширення вогню.
Всього до гасіння залучено 1 тис. 229 чоловік та 204 од. техніки, у тому числі від: ДСНС – 516 чол., 107 од. техніки (Луганська, Донецька, Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська Полтавська та Харківська області).
Від ГУ ДСНС України у Запорізькій області до ліквідації пожежі залучено 11 одиниць техніки та 43 чоловік особового складу пожежно-рятувальних частин Запоріжжя, Бердянського, Василівського, Пологівського, Новомиколаївського, Більмацького районів і Аварійно-рятувального загону спеціального призначення.