У Мелітополі дорогою додому зник третьокласник, батько хлопчика заявив до поліції. Враховуючи вік дитини, патрульні одразу розпочали пошуки зниклого.

Правоохоронці встановили, по закінченню занять у школі, 8-річний хлопчик  зателефонував рідним та повідомив, що їде маршруткою додому. Батько декілька годин чекав на повернення сина, намагався йому додзвонитися, але все було марно. То ж звернувся за допомогою до працівників поліції.

Керівництво Мелітопольського відділу поліції на розшук малолітнього хлопчика залучило ювенальних поліцейських та наряди швидкого реагування патрульної поліції.

Автомобільні патрулі відпрацьвували територію від школи до місця проживання родини зниклої дитини. Малолітнього школяра патрульні шукали за прикметами, опитували автоперевізників. В цей час ювенальним поліцейським, під час спілкування з друзями та однокласниками хлопця, вдалося встановити його місце перебування. Школяр зізнався поліцейським, що він загрався з друзями. Поліцейські доставили хлопця до Мелітопольського відділу поліції, провели профілактичну бесіду  та передали батьку. Злочинів або правопорушень відносно дитини скоєно не було.